שידורים חיים | לייב סטרימינג

שידור חי באינטרנט

האתגר עם ערוצי טלוויזיה IP ורדיו חי, הוא שהם צריכים להיות זמינים לכל הצרכנים במגוון עצום של מכשירים כך שהם יוכלו להאזין או לצפות בכל מקום ובכל מקום שהם בוחרים.


החוויה שלנו מאפשרת לנו לבצע אופטימיזציה של הזרמים עבור מכשירים ספציפיים של משתמשי קצה, הטמעה בערוצי מדיה חברתית, ליישומים ניידים ואפילו העברת לוויין נדרשת.

יציבות ואיכות הם המפתח ועם זמן פעולה בערוצי ליבה עבור לקוחותינו שפועל מעל 99.999% UPTIME

צוות הטכנולוגיה שלנו יכול לייעץ לכם על הדרך הפשוטה ביותר לקבל את התוכן החי מקודד ולדחוף / למשוך לנקודת הקרובה ביותר, כך שאפשר יהיה לייעל אותה ולהוזרם לקהלים מוסכמים ברחבי העולם.
מדיה זורמת של ZOOM OUT מספקת הפקות וידאו לקהל מקוון. יותר משידור אתרים אנו מייצרים הפקות “מרובות מצלמות” שמעסיקות את הצופה המקוון בתוכן.
בין אם מדובר בתקשורת ארגונית, צפייה ממומנת, או תשלום לפי צפייה, אנו מביאים את הכלים והחוויה להפקת האירוע שלך מהמצלמה לדף אינטרנט.

אנו מציעים גם שירותי אינטרנט לאירועים. באמצעות קישוריות לוויין בדרגה מסחרית אנו יכולים לשמור על ייצור מקוון ופרודוקטיבי בכל מקום. שירותי האינטרנט שלנו כוללים מהירויות מרובות מגה-בייט שיכולים לספק דוא”ל / טלפון / FTP / WWW לכל הצוות שלך.

סטרימינג בשידור חי, שידורי אינטרנט, סמינרים מקוונים, אירועים וירטואליים ושירותי הפקת וידאו. מכל מקום ולכולם.


אנו מביאים ניסיון רב בשידור חי והפקת וידאו ארגונית לפרויקטים שלנו ומגדלים את השירותים שלנו כדי לענות על צרכי לקוחותינו.

שירותי הפקת מפתחות לכל אירוע. הזמן רק צוות + מצלמה, או שנצטרך לטפל בכל הצילומים, הקידוד וההזרמה של הפגישה, הכנס, הקורס, הסדנה או האירוע האחר שלך.
ZOOM OUT מתמחים בהכנת ערוצים/קבצים חיים או בערוצים וירטואליים. לרוב מכנים זאת OTT, IPTV, או SIMULCASTING.